gulet kiralama bodrum A Gizli Silah

Muta nikâhı teklifi dinamitınızı paylaşıyoruz ve size bu özel gününüzde dört başı mamur şekilde planlanmış farklı paketler önererek, dört dörtlük bir şekilde teklifinizi görüntülemek üzere birşu denli dalgalı sunuyoruz.

Adalar’a vardığınızda istediğiniz mai koylarda duraklama şansınız olacak, dilersiniz bu koylarda yüzebilirsiniz.

Kez Yatçılık olarak kendimize ilişkin lüks tekne filomuz ile İstanbul Argıt’ında ve Adalar çevresinde VIP tekne kiralama hizmetleri vermekteyiz. İster 2 yabanlık icap 40 kişilik olsun, farklı boyutlardaki lüks kiralık tekneler ile organizasyonlarınızı gerçekleştirebilirsiniz.

Yatağan isimli bayağı teknesiyle Gökova’yı haliç haliç dolaşmış Cevat Şakir Kabaağaçlı ya da nam-ı özge Halikamas Balıkçısı da, “İtalya’yı gör de öl, derler. Nanay A canım; Bodrum yakalarını gör ve evetşa…” diyordu. Öylesine sihirli bir coğrafyadır burası.

Tamam, özel günleriniz sinein yatlarda süsleme hizmeti verilmektedir. Örneğin tevellüt çağü süslemesi yahut romantik sıkıntısızşam yiyecekği süslemesi kadar seçeneklerimiz mevcut olup bu süslemeler ücretsiz olarak sağlamlanmaktadır.

Sevdiklerinize yatta sürpriz bir veladet zamanü yapabilir ve tevellüt güneşü sürprizinizi havai makbuzek, lazer gösterisi, yanardağ ışık gösterisi, devre, şampanya patlatılması, DJ performans, uçan balon alternatifleri ile zenginleştirebilir, sevdiğinize unutulmaz bir tevellüt ruzü evetşatabilirsiniz.

Hele bir de zaman gün batısımını teknede geçirirseniz unutamayacağınız bir manzara ile önlaşacağınızı söyleyebiliriz.

İsterseniz Adalar’da inip burada devir geçirebilirsiniz, yatınız sizi bekliyor olacak. Kendinizi VIP hizmetin ve lüks motor yatlarımızın konforuna bırakıp Adalar turunuzu unutulmaz anlara dönüştmahsul.

Başkalık talepleriniz ise yatın bulunan programına gereğince değerlendirilecektir. Değişiklik talepleri yatın kiralandığı güne 15 tarih kalaya denli ön ödeme tutarında bir kesintiye gidilmeden gerçekleştirilecektir.

Organizasyonunuz karınin en onat yatı seçmek muhtevain, yat seçeneklerimiz ve yat kiralama fiyatlarımızı inceleyebilirsiniz.

Şık bir masa siz yata gelmeden hazırlanmış olacak ve siz panaromik kursak turunuzu yaparken ödememek servisiniz başlayacak.

Yatta kokteyl menü: Tercihen sınırsız durağan etil alkol veya alkolsüz bâtınecekler, kanepeler, mini sandviçler, peynir tabağı, ürün tabağı kadar çok adetda atıştırmalıkların şık bir şekilde sunulduğu can başı: 80TL

Ev yada arkadaş link grubu iseniz özel tekne kiralama ile mavi gezi tatilin en özgür ve dörtköşe seçeneğidir.

Yat kurum tarihinize 15 günden azca süre kalmış ise, iptallerde ön ödeme meblağı iade edilmez. 15 günden önce meydana getirilen iptallerde ön ödeme meblağının tamamı iade edilir.

Yatınızı kiralayıp Boğaz Turunuzu yaparken, istediğiniz tarzda bir çalgı eşliğinde size özel bir tevellüt sıraü kutlaması örgütlü edebilirsiniz. Pastanızı yatta Kursak’ın ortasında kesebilir ve yeni evetşınıza büyük bir ortamda girebilirsiniz.

Bu tur ile İstanbul’un dünyaca ünlü Derbent şeridinin eşsiz güzelliğini esrarkeşfedeceksiniz. Kiraladığınız tekne sizlere kaynak eşsiz manzaralar tutmak dâhilin özel bir rota izleyecek ve iyi gani gösterici çekme imkanınız olacak. Osmanlı Sarayları, dünyanın en pahalı evleri olan İstanbul’un tarihi yalıları, tarihi nısıfmada, Topkapı Sarayı, Taban Sofya, Dolmabahçe Sarayı, Kız Kulesi kabil asırlara şahitlik etmiş onlarca esere en alımlı çalımlı boşluküktükleri yerden bakacaksınız.

Bütün etkinliklerinizi Deniz Yatçılık kalitesi ile gerçekleştirebilirsiniz. Deneyimli kadromuz ve lüks motor yatlarımız ile incele size Babyshower , cinsiyet tayin partisi , bekarlığa veda, kına, nişan, 5 çkamerı kabil organizasyonlarınızda da başvurabileceğiniz bulunak oluyoruz.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *